Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się
26 czerwca 2026r. na sali gimnastycznej dla
uczniów z klas I - III o godz.8.00
uczniów z klas IV - VI o godz.8.30
uczniów z klas VII - VIII o godz. 9.30
PLAN LEKCJI 2025/2026
HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH
.JPG)

Zgłoszenie do świetlicy szkolnej
Informujemy, że w dniach od 10.06.2026r. do 26 czerwca 2026r. szkoła przyjmuje zgłoszenia dzieci do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2026/2027. Wypełnione karty zgłoszeń należy składać w wyznaczonym terminie w sekretariacie szkoły. Druk karty zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej szkoły oraz w sekretariacie.
Druk karty zgłoszenia TUTAJ.