Konkurs plastyczny „Świąteczny anioł”

Szkolny Konkurs plastyczny „ Świąteczny anioł” został rozstrzygnięty. Głównym celem konkursu było aktywne i twórcze  przygotowanie uczniów do Świąt Bożego Narodzenia oraz kultywowanie tradycji świątecznych. Główne zadanie uczestników konkursu polegało na wykonaniu pracy przestrzennej przedstawiającej  świątecznego anioła. Do konkursu zgłoszono 50 prac. Nauczyciel plastyki -  Barbara Wnuk- Spirowska  oraz nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej - Ewa Skrzeszewska i Beata Olszewska wyłonili zwycięzców,  biorąc pod uwagę pracochłonność, oryginalność, estetykę wykonanej pracy  oraz zgodność z tematem.

Wyniki konkursu: I miejsce

Filip Kasza II A, Jakub Małek II B, Maciej Więckowski II B, Filip Molisak II B, Michał Tomasik III A

II miejsce

Dawid Sobczyk I A, Aleksandra Bączek I B, Gabriela Gierka II A,  Dawid Pałys II B, Wiktoria Trela III B

III miejsce

Lena Płóciennik II A, Franciszek Kulpa II A, Kacper i Filip Pierściński II A, Nikola Garula II B, Blanka Wieloch III A

Wyróżnienia

Julia Nowak II A, Alicja Kędzierska II A, Cezary Szybalski II B, Julia Wróbel III A, Lena Śmietana III A, Franciszek Głosek III A,  Ksawery Tomala III B

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom za pomysłowość oraz za zaangażowanie w przygotowanie prac konkursów.