Srebro na Olimpiadzie Świętokrzyskiej dla naszych siatkarzy

Znakomita passa naszych siatkarzy wciąż trwa.  Ubiegły rok szkolny drużyna z rocznika 2008 zakończyła złotym medalem w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of moving zdobywając awans na Mistrzostwa Polski. W tym tygodniu nasi mistrzowie odebrali zaległe medale i okolicznościowe koszulki z logiem Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Po wakacyjnej przerwie za sprawą I Finału Świętokrzyskiej Olimpiady dla dzieci i młodzieży bardzo udanie rozpoczęli rywalizację nasi siatkarze z szóstej klasy. Wyjazd 17 września do Kielc gdzie spotkały się najlepsze drużyny z województwa okazał się bardzo udany. Po znakomitej grze na zakończenie olimpiady na szyjach naszych sportowców zawisły srebrne medale. Byli oni jedyną drużyną w grach zespołowych reprezentującą nasz region w I Finale Olimpiady Świętokrzyskiej. Jest to pierwszy medal w województwie dla naszej szkoły w tym roku szkolnym, ale patrząc jak trenują i jaką formę sportowa prezentują  inne klasy to prawdopodobnie nie będzie ostatni.

Skład drużyny: Szymon Bałaga, Nikodem Kasza, Daniel Komar.

Trener: Mariusz Panek