Nasi siatkarze najlepsi w województwie

W poniedziałek 03.12.2018r. w hali PMOS w Busku-Zdroju rozegrane zostały Finały VI Festiwalu Mini-Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych Dziewcząt i Chłopców o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego (rocznik 2006 i młodsi). W finale spotkało się po sześć najlepszych szkolnych drużyn wyłonionych w półfinałach wojewódzkich. W finałowej szóstce męskiej części turnieju znalazła się nasza siatkarska drużyna. Rozegrali oni znakomite zawody wygrywając wszystkie mecze nie tracąc przy tym żadnego seta. W meczu o pierwsze miejsce pokonali SP 13 Skarżysko-Kamienna zdobywając złote medale i Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Młodzi siatkarze tym samym powtórzyli wyczyn swoich starszych kolegów sprzed czterech lat.  Najlepszym siatkarzem  turnieju finałowego uznany został zawodnik naszej drużyny Bartosz Bożek. Złoci medaliści szlifują swoje umiejętności pod okiem nauczyciela wychowania fizycznego Mariusza Panka. Nadmienić należy iż w składzie złotych medalistów znajduje się tylko czterech siatkarzy z rocznika 2006, a reszta to uczniowie piątej klasy. Miejmy nadzieję, że młodzi siatkarze pójdą śladami swoich starszych kolegów i największe sukcesy dopiero przed nimi.

Skład drużyny: Bartosz Bożek, Piotr Bąk, Mateusz Bożek, Jakub Dyrda, Mikołaj Ozgowicz, Kacper Karczewski, Damian Nieznalski, Kamil Meuś, Bartosz Jasek, Jakub Żelawski, Bartosz Borek, Wiktor Polniak, Jakub Doroz, Piotr Rój.